Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Zestaw figurek Starlink: Battle for Atlas - Pakiet statku gwiezdnego Nadir
49,99 zł

Zestaw figurek Starlink: Battle for Atlas - Pakiet statku gwiezdnego Nadir

Kod produktu: 1381103

Produkt chwilowo niedostępny

Opis produktu Zestaw figurek Starlink: Battle for Atlas - Pakiet statku gwiezdnego Nadir


Starlink: Battle for Atlas - Pakiet statku gwiezdnego Nadir

Rozszerz przygodę i osiągnij zwycięstwo poprzez kreatywną walkę, dzięki pakietowi statku gwiezdnego Nadir. Pakiet ten zawiera pilotkę Shaid z jej niepowtarzalną umiejętnością pilota, statek gwiezdny Nadir oraz broń Nullifier. Łączenie tych zabawek modułowych w walce pozwoli ci się dostosować do wyzwań podczas ratowania Atlasa.

Shaid jest wyjętą spod prawa piratką z układu gwiezdnego Atlas. Przestępcze życie w Atlasie zmieniło ją w sarkastyczną cwaniarę o niewyparzonej gębie. Łatwo ją polubić, ale trudno jej zaufać. Jej statek gwiezdny, Nadir, nazwany na cześć matki, jest równie sprytny, szybki i bezwzględny, jak ona sama. Ten zmodyfikowany, skradziony statek pasażerski został ulepszony o kilka nielegalnych rozszerzeń. Teraz Nadir prawie w ogóle nie przypomina swojej oryginalnej formy. Nullifier to wynik nielegalnych eksperymentów z uzbrojeniem. Broń ta wystrzeliwuje salwę pocisków kierowanych, wyposażonych w rozszerzające masę głowice. W wyniku eksplozji powstaje potężny wir miażdżącej grawitacji. Jeśli sam wybuch ich nie dorwie, to grawitacja na pewno dokończy dzieło.

Pakiet startowy Starlink: Battle for Atlas jest wymagany, aby grać statkiem gwiezdnym, pilotami i pakietami uzbrojenia. Wszystkie zabawki modułowe Starlink działają wyłącznie z grą wideo Starlink: Battle for Atlas™ oraz podstawką na kontroler na PS™, Nintendo Switch™ i Xbox One.  

W Starlink: Battle for Atlas, poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają ci budować niepowtarzalne statki gwiezdne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na ciebie w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.

Jak się bawić zabawkami modułowymi? Podepnij modułowe zabawki do podstawki na kontroler i zobacz, jak natychmiast ożywają w grze! Stwórz własny statek gwiezdny z szerokiego katalogu skrzydeł, kadłubów, uzbrojenia i pilotów. Dostosowuj się do wyzwań w czasie rzeczywistym.

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu

Mój redcoon