Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Blog Redcoon

Kiedy porażkę od zwycięstwa dzielą milisekundy – klawiatury dla graczy

page.headlineKlawiatury są w naszym życiu wszechobecne, tak bardzo, że nawet się nie zastanawiamy, gdy przychodzi nam ich użyć. Czasami narzekamy, że są niewygodne, że gdy zmieniamy laptopa musimy zmienić nawyki dotyczące położenia rozmaitych klawiszy funkcyjnych albo że są za twarde lub za miękkie. Ale w świecie graczy, te drobne dla przeciętnego użytkownika niedogodności, stają się poważnymi utrudnieniami. Kiedy milisekundy czasu reakcji czy milimetry skoku klawisza przekładają się na porażkę lub zwycięstwo, kończą się żarty.

Więcej
Fizyka w kuchni, czyli kuchenki mikrofalowe. Część 2

W pierwszej części artykułu poświęconego kuchenkom mikrofalowych przedstawiliśmy ogólne informacje ich dotyczące. W części drugiej natomiast przedstawimy rozwiązania stosowane przez producentów, w zamierzeniu mające poprawić łatwość obsługi tych urządzeń.

Więcej
Fizyka w kuchni, czyli kuchenki mikrofalowe. Część 1

Kuchenki mikrofalowe. Ratują nas, gdy trzeba szybko coś zjeść przed wyjściem z domu, zwalniają nas z konieczności pilnowania podgrzewanych gołąbków, żeby się nie przypaliły, pozwalają szybko odświeżyć poranną bułeczkę do śniadania, albo błyskawicznie zagotować wodę na herbatę. Są cudem świata dla osób, które nie mają ochoty gotować i kupują gotowe dania, ale jednocześnie potrafią być celem rozmaitych, niekoniecznie prawdziwych, zarzutów. W tym artykule spróbujemy zmierzyć się z prawdami i mitami, które wokół nich narosły.

Więcej
Zadbaj o wagę, czyli wybieramy laptopa dla ucznia i studenta.

Kończą się wakacje, zbliża czas szkoły/uczelni. W ferworze poszukiwania odpowiednich przyborów szkolnych, podręczników oraz innych koniecznie wymaganych utensyliów, warto może zastanowić się nad wyborem również laptopa. We współczesnych czasach stał się on tak samo ważnym elementem biurka ucznia czy studenta, jak książki, zeszyty i przybory do pisania. W niniejszym artykule będziemy chcieli przedstawić kilka propozycji, aby ten trudny proces wyboru uczynić łatwiejszym.

Więcej
Świadek podróży, czyli o wideorejestratorach samochodowych

Wielu z nas spędza w samochodach sporo czasu. Czy to jeżdżąc do biura w codziennych korkach, czy na wyjazdy za miasto albo na wycieczki daleko do innych krajów. I chyba każdemu z nas przytrafiło się dostrzec po drodze coś, o czym później opowiadamy, mówiąc „żałuję, że tego nie nagrałem”.

Wideorejestratory istnieją na rynku już od wielu lat, ale w stały się powszechnie dostępne od chwili, w której pojawiła się możliwość cyfrowej rejestracji obrazu na kompaktowych nośnikach pamięci.

Więcej
Braun Silk-épil 9 SkinSpa – Test

Istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się niechcianego owłosienia, od najprostszej depilacji woskiem czy golenia maszynką, a kończąc na zaawansowanych urządzeniach laserowych. Mamy również do dyspozycji rozmaite rodzaje depilatorów, z których dostaliśmy do przetestowania jeden z modeli – Braun Silk-épil 9 SkinSpa.

Więcej
Stacje pogody – Nie daj się zaskoczyć pogodzie!

Kusi, by przenieść towarzyskie spotkanie na taras lub wręcz przeciwnie, daje sygnał, by zanurzyć się w przepastnym fotelu i lepiej się z niego nie ruszać. Bywa nieznośna i kapryśna. Obiecuje cudownie grzejące promienie słońca, a przewrotnie raczy nas orzeźwiającymi podmuchami wiatru i siarczystymi strugami deszczu. Wzbudza zainteresowanie nas wszystkich. I to nie tylko w przypadku, gdy zaplanowaliśmy grilla, weekendowy wyjazd, wypełniony atrakcjami na świeżym powietrzu lub zbliża się nasz długo wyczekiwany urlop nad morzem. Często stanowi temat przewodni wielu rozmów, gdy te zdają się nie kleić. Lubimy wiedzieć, jaka będzie jutro. A jakby tak nie dać się zaskoczyć pogodzie? I przestać pomrukiwać z niechęcią, otwierając parasol, bo nie spodziewaliśmy się, że będzie padać? Wystarczy sięgnąć po stację pogody!

Więcej
Zaprzęgnij ciśnienie do pracy

Ludzkość na przestrzeni wieków bardzo dobrze poradziła sobie z problemem utrzymania czystości. I choć nie zawsze było tak różowo, to jednak asortyment środków i urządzeń temu celowi służących, nie tylko się poszerzał, ale i nabierał finezji.

Więcej
Co w sieci gra, czyli media strumieniowe

Wraz z rozwojem internetu i wzrostem prędkości przesyłania danych, rosną także apetyty użytkowników odnośnie treści medialnych. Rzućmy więc nieco więcej światła na zagadnienie ich konsumpcji w warunkach domowych.

Więcej
Trudne jest życie gracza

Gry komputerowe jakie są każdy widzi.  I każdy z nas miał z nimi do czynienia, czy to zabijając trochę czasu przekładaniem kart w pasjansie lub odkrywaniem pola minowego, czy też zabijając chmary zombie próbujących (z bliżej nieznanych przyczyn) skonsumować mózg gracza.

Więcej

Menu