Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Fotografia

Świadek podróży, czyli o wideorejestratorach samochodowych

Wielu z nas spędza w samochodach sporo czasu. Czy to jeżdżąc do biura w codziennych korkach, czy na wyjazdy za miasto albo na wycieczki daleko do innych krajów. I chyba każdemu z nas przytrafiło się dostrzec po drodze coś, o czym później opowiadamy, mówiąc „żałuję, że tego nie nagrałem”.

Wideorejestratory istnieją na rynku już od wielu lat, ale w stały się powszechnie dostępne od chwili, w której pojawiła się możliwość cyfrowej rejestracji obrazu na kompaktowych nośnikach pamięci.

Więcej
Kamery sportowe – Filmuj pod wodą, na lądzie oraz z lotu ptaka!

Kamery sportowe uchwycą w swym obiektywie wiele atrakcji, kluczowych momentów i niecodziennych zdarzeń z życia. Uwiecznią chwile, kiedy gdzieś na ciepłych morzach mkniesz tunelem stworzonym przez załamującą się falę lub płyniesz gumowym pontonem w pobliżu spektakularnego wodospadu. Zarejestrują także Twoją wędrówkę malowniczym górskim szlakiem, podczas której przy odrobinie szczęścia udało Ci się spostrzec kozice, a nawet rysie. (...)

Więcej
Skaner – Czego potrzebujesz w zakresie skanowania?

Skaner to urządzenie zaprojektowane w celu efektywnej digitalizacji, archiwizacji i dystrybucji informacji. Jakie korzyści płyną z cyfryzacji? Dzięki automatyzacji ręcznego sortowania dokumentów oszczędzasz czas i koszta, a masz zapewnioną dokładność oraz wszechstronny, łatwo dostępny i współdzielony system archiwizacji. Dokumentacja nie musi już być fizycznie magazynowana, co pozwala na lepsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Więcej
Mały ale wariat – GoPro Hero4 Session

Rejestruj i udostępniaj swoje największe przeżycia sportowe dzięki najnowszej kamerze GoPro Hero4 Session. Zespół projektantów firmy GoPro zaskoczył swoich fanów, tworząc niezwykle małą kamerkę sportową w kształcie sześcianu o zaokrąglonych krawędziach. Kamera jest o połowę mniejsza i lżejsza od najwydajniejszego obecnie modelu, czyli Hero4 Black. Nieprawdopodobnie małe wymiary w żaden sposób nie wpłynęły na zapierającą dech w piersiach jakość zdjęć i filmów.

Więcej
10 powodów dla których warto sięgnąć po lustrzanki cyfrowe!

Lustrzanki cyfrowe  – kiedyś sprzęt zarezerwowany tylko dla zamożnych amatorów i zawodowych fotografów, a obecnie aparaty niezwykle popularne i dostępne niemal dla każdego. Na czym polega magia DSLR? Dlaczego tak wiele osób decyduje się wydać kilka, a czasami nawet kilkanaście tysięcy PLN na tego typu urządzenie?

Więcej

Menu