Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Komputery PC

Uporządkować chaos, czyli aplikacje ułatwiające życie

Świat żyje coraz szybszym rytmem, a my razem z nim (niestety). Kontrolujemy mnóstwo spraw, od tych dziejących się na płaszczyźnie zawodowej, aż do tych prywatnych. Za pośrednictwem ogromnej ilości kanałów utrzymujemy kontakty z dziesiątkami osób, wymieniamy się informacjami, wiadomościami, zadaniami. Jeżeli gubisz się w chaosie spraw „na wczoraj”, zatrudnij do pomocy którąś z aplikacji przeznaczonych do organizacji zadań i zarządzania czasem.

Więcej
Kiedy porażkę od zwycięstwa dzielą milisekundy – klawiatury dla graczy

Klawiatury są w naszym życiu wszechobecne, tak bardzo, że nawet się nie zastanawiamy, gdy przychodzi nam ich użyć. Czasami narzekamy, że są niewygodne, że gdy zmieniamy laptopa musimy zmienić nawyki dotyczące położenia rozmaitych klawiszy funkcyjnych albo że są za twarde lub za miękkie. Ale w świecie graczy, te drobne dla przeciętnego użytkownika niedogodności, stają się poważnymi utrudnieniami. Kiedy milisekundy czasu reakcji czy milimetry skoku klawisza przekładają się na porażkę lub zwycięstwo, kończą się żarty.

Więcej
Dotyk to nie wszystko - rzecz o komputerach konwertowalnych

Mogłoby się wydawać, że światy tabletów i laptopów pozostają w konkurencji do siebie. Ale w gruncie rzeczy, co obserwujemy, to raczej dochodzenie do tego samego miejsca z różnych punktów wyjściowych. Ewolucja urządzeń, napędzana potrzebami rynkowymi spowodowała, że granica pomiędzy odchudzonym laptopem a doposażonym w klawiaturę tabletem, coraz bardziej się zaciera.

Więcej
Acer Predator AG6-710 – Uczestnicz w akcji!

Miłośnikom gier linii Predator nie trzeba przedstawiać. Futurystyczne w formie i groźne w wyrazie urządzenia zaspokajają potrzeby najbardziej wymagającego grona użytkowników. Predator AG6-710 marki Acer to propozycja potężnej jednostki stacjonarnej skierowana do osób, które po włączeniu komputera chcą mieć pewność, że zagwarantuje im on płynną grę w najnowsze gry w najwyższych ustawieniach, tzn. w najwyższych rozdzielczościach, maksymalnych ustawieniach jakości obrazu i częstotliwości odświeżania obrazu przy zachowaniu maksymalnej responsywności.

Więcej
Acer Revo Build – Skonstruuj swój komputer. Wedle potrzeb!

Swoją serię Revo Build marka Acer definiuje jako unikalny wieloczęściowy system złożony z modułów, nazywanych przez producenta „blokami”, przy pomocy których można zbudować własny komputer w pełni dostosowany do naszych potrzeb. Prawdę mówiąc komputery można było rozbudowywać od zawsze, jednak nie w tak prosty sposób, jak w tym przypadku.

Więcej
Komputery All-in-One – Gdy w grę wchodzi wszechstronność.

Komputery All-in-One przykuwają uwagę subtelnymi liniami, sycąc wzrok niczym sztuka. Przekonują bogactwem i różnorodnością rozwiązań. Czym są? Wysublimowanymi komputerami stacjonarnymi, w których wszystkie komponenty komputera umieszczono w obudowie monitora. Czymś pomiędzy standardowym komputerem PC a laptopem. Ich mocną stroną jest cicha praca, energooszczędność i wbrew pozorom w wielu przypadkach doskonała wydajność.

Więcej
Skaner – Czego potrzebujesz w zakresie skanowania?

Skaner to urządzenie zaprojektowane w celu efektywnej digitalizacji, archiwizacji i dystrybucji informacji. Jakie korzyści płyną z cyfryzacji? Dzięki automatyzacji ręcznego sortowania dokumentów oszczędzasz czas i koszta, a masz zapewnioną dokładność oraz wszechstronny, łatwo dostępny i współdzielony system archiwizacji. Dokumentacja nie musi już być fizycznie magazynowana, co pozwala na lepsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Więcej
Monitory wielkoformatowe – Zobacz i zrób znacznie więcej!

Monitory wielkoformatowe dostarczają niezwykłych wrażeń wizualnych. Wysoka rozdzielczość, wyraźny obraz, realistyczne, nasycone kolory i komfort patrzenia to cechy charakterystyczne wyświetlanego przez nie obrazu.  Dodatkowo są wyposażone w rozwiązania, które wzbogacają doznania wizualne, a przy tym zwiększają wygodę i ochronę. Pracuj, graj, oglądaj filmy i surfuj w sieci. Komfortowo!

Więcej
Dysk twardy zewnętrzny – I więcej wolnej przestrzeni!

Dysk twardy jest miejscem, w którym przechowywane jest wszystko to, co znajduje się na Twoim komputerze: dokumenty, programy, zdjęcia, muzyka, filmy, a nawet system operacyjny. W przypadku uszkodzenia dysku twardego istnieje możliwość utraty wszystkiego. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po system tworzenia kopii zapasowych i skopiowania na niego wszystkich najważniejszych plików. Ponadto kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, spada wydajność komputera. Przeniesienie plików na przenośny, zewnętrzny dysk twardy pozwoli zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność komputera.

Więcej
Windows 10 – Poznaj nowe rozwiązania systemu!

Nowy system operacyjny Microsoftu – Windows 10 zadebiutował 29 lipca tego roku w 190 krajach. Poprzedni system Windows 8 nie zdobył wielu zwolenników. Użytkownicy zadowoleni z Windows 7 nawet nie brali pod uwagę zmiany systemu operacyjnego na „ósemkę”. Kafelkowy interfejs i brak menu „Start” stanowiły główny powód tej niechęci. Poniżej przedstawiamy rozwiązania zastosowane w Windows 10, które mają zachęcić do zmiany systemu.

Więcej

Menu