Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Laptopy i tablety

Uporządkować chaos, czyli aplikacje ułatwiające życie

Świat żyje coraz szybszym rytmem, a my razem z nim (niestety). Kontrolujemy mnóstwo spraw, od tych dziejących się na płaszczyźnie zawodowej, aż do tych prywatnych. Za pośrednictwem ogromnej ilości kanałów utrzymujemy kontakty z dziesiątkami osób, wymieniamy się informacjami, wiadomościami, zadaniami. Jeżeli gubisz się w chaosie spraw „na wczoraj”, zatrudnij do pomocy którąś z aplikacji przeznaczonych do organizacji zadań i zarządzania czasem.

Więcej
Zadbaj o wagę, czyli wybieramy laptopa dla ucznia i studenta.

Kończą się wakacje, zbliża czas szkoły/uczelni. W ferworze poszukiwania odpowiednich przyborów szkolnych, podręczników oraz innych koniecznie wymaganych utensyliów, warto może zastanowić się nad wyborem również laptopa. We współczesnych czasach stał się on tak samo ważnym elementem biurka ucznia czy studenta, jak książki, zeszyty i przybory do pisania. W niniejszym artykule będziemy chcieli przedstawić kilka propozycji, aby ten trudny proces wyboru uczynić łatwiejszym.

Więcej
Dotyk to nie wszystko - rzecz o komputerach konwertowalnych

Mogłoby się wydawać, że światy tabletów i laptopów pozostają w konkurencji do siebie. Ale w gruncie rzeczy, co obserwujemy, to raczej dochodzenie do tego samego miejsca z różnych punktów wyjściowych. Ewolucja urządzeń, napędzana potrzebami rynkowymi spowodowała, że granica pomiędzy odchudzonym laptopem a doposażonym w klawiaturę tabletem, coraz bardziej się zaciera.

Więcej
iPad Pro – Profesjonalizm w roli głównej!

iPad Pro, to zdaniem producenta komputer stworzony na dzisiejsze czasy. Odkąd pojawił się na rynku wywołał lawinę emocji. Dotychczas iPady były kojarzone z urządzeniami, na których korzysta się z serwisów społecznościowych, surfuje po Internecie lub ogląda filmy. Wygląda jednak na to, że Apple przewartościował swoje dotychczasowe myślenie o tabletach, gdyż na swój najnowszy model próbuje zwrócić uwagę ludzi biznesu, grafików, fotografów, architektów, projektantów i osób, które na co dzień zajmują się równie kreatywnymi zawodowymi aktywnościami.

Więcej
Najlepsze aplikacje roku według Google Play

W ich głowach zrodził się pomysł, do którego realizacji doprowadziły pasja, determinacja i odwaga. Google postanowił to docenić i w tym roku po raz pierwszy twórcom najlepszych aplikacji w uznaniu dla ich prac przyznał nagrody Google Play. Liczył się pomysł, innowacyjność, projekt i jakość jego wykonania. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie były aplikacje, które wydano w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, czyli nowości oraz te, które od dawna znane są większości użytkownikom Androida, ale w tym czasie zostały w znacznym stopniu uaktualnione. Poniżej przedstawiamy aplikacje, które przekonały i urzekły jury.

Więcej
Tablet – Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Praca i rozrywka. Z tych pozornie odległych aktywności tablet uczynił bardzo zgrabny duet i jest to jego niewątpliwą zaletą. Minimalistyczne formy przy zachowaniu maksimum funkcji, tych przydatnych i inteligentnych. Doskonałe parametry techniczne oraz podzespoły najnowszej generacji sprawiają, że możesz na nim śmiało pracować lub obejrzeć film. Podpowiadamy na co zwracać uwagę przy zakupie, by wybrać urządzenie najlepsze dla Ciebie.

Więcej
Skaner – Czego potrzebujesz w zakresie skanowania?

Skaner to urządzenie zaprojektowane w celu efektywnej digitalizacji, archiwizacji i dystrybucji informacji. Jakie korzyści płyną z cyfryzacji? Dzięki automatyzacji ręcznego sortowania dokumentów oszczędzasz czas i koszta, a masz zapewnioną dokładność oraz wszechstronny, łatwo dostępny i współdzielony system archiwizacji. Dokumentacja nie musi już być fizycznie magazynowana, co pozwala na lepsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Więcej
Monitory wielkoformatowe – Zobacz i zrób znacznie więcej!

Monitory wielkoformatowe dostarczają niezwykłych wrażeń wizualnych. Wysoka rozdzielczość, wyraźny obraz, realistyczne, nasycone kolory i komfort patrzenia to cechy charakterystyczne wyświetlanego przez nie obrazu.  Dodatkowo są wyposażone w rozwiązania, które wzbogacają doznania wizualne, a przy tym zwiększają wygodę i ochronę. Pracuj, graj, oglądaj filmy i surfuj w sieci. Komfortowo!

Więcej
Dysk twardy zewnętrzny – I więcej wolnej przestrzeni!

Dysk twardy jest miejscem, w którym przechowywane jest wszystko to, co znajduje się na Twoim komputerze: dokumenty, programy, zdjęcia, muzyka, filmy, a nawet system operacyjny. W przypadku uszkodzenia dysku twardego istnieje możliwość utraty wszystkiego. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po system tworzenia kopii zapasowych i skopiowania na niego wszystkich najważniejszych plików. Ponadto kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, spada wydajność komputera. Przeniesienie plików na przenośny, zewnętrzny dysk twardy pozwoli zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność komputera.

Więcej
Czytnik e-booków – Zanurz się w lekturze!

Nawet jeżeli jesteś przeciwnikiem technologii, przynajmniej w kwestii czytania i wolisz obcować z literaturą w tradycyjny sposób, ze względu na zapach farby drukarskiej, szelest przewracanych stron, to są sytuacje, w których papierowa książka w porównaniu do czytnika stoi na przegranej pozycji. Uginające się pod ciężarem woluminów półki każdego pasjonata literatury, szukanie miejsca, które pozwoliłoby nam upchnąć te kilka tomów wybranych powieści, gdy wybieramy się w podróż, potrzeba odnalezienia niezwykle ważnego cytatu w 300-stronnicowej książce. Czytnik e-booków – jedno urządzenie potrafiące ważyć mniej niż ćwierć kilograma z dziesiątkami książek w pamięci, stanowi rozwiązanie tych wszystkich problemów.

Więcej

Menu