Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Małe AGD

Świadek podróży, czyli o wideorejestratorach samochodowych

Wielu z nas spędza w samochodach sporo czasu. Czy to jeżdżąc do biura w codziennych korkach, czy na wyjazdy za miasto albo na wycieczki daleko do innych krajów. I chyba każdemu z nas przytrafiło się dostrzec po drodze coś, o czym później opowiadamy, mówiąc „żałuję, że tego nie nagrałem”.

Wideorejestratory istnieją na rynku już od wielu lat, ale w stały się powszechnie dostępne od chwili, w której pojawiła się możliwość cyfrowej rejestracji obrazu na kompaktowych nośnikach pamięci.

Więcej
Braun Silk-épil 9 SkinSpa – Test

Istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się niechcianego owłosienia, od najprostszej depilacji woskiem czy golenia maszynką, a kończąc na zaawansowanych urządzeniach laserowych. Mamy również do dyspozycji rozmaite rodzaje depilatorów, z których dostaliśmy do przetestowania jeden z modeli – Braun Silk-épil 9 SkinSpa.

Więcej
Stacje pogody – Nie daj się zaskoczyć pogodzie!

Kusi, by przenieść towarzyskie spotkanie na taras lub wręcz przeciwnie, daje sygnał, by zanurzyć się w przepastnym fotelu i lepiej się z niego nie ruszać. Bywa nieznośna i kapryśna. Obiecuje cudownie grzejące promienie słońca, a przewrotnie raczy nas orzeźwiającymi podmuchami wiatru i siarczystymi strugami deszczu. Wzbudza zainteresowanie nas wszystkich. I to nie tylko w przypadku, gdy zaplanowaliśmy grilla, weekendowy wyjazd, wypełniony atrakcjami na świeżym powietrzu lub zbliża się nasz długo wyczekiwany urlop nad morzem. Często stanowi temat przewodni wielu rozmów, gdy te zdają się nie kleić. Lubimy wiedzieć, jaka będzie jutro. A jakby tak nie dać się zaskoczyć pogodzie? I przestać pomrukiwać z niechęcią, otwierając parasol, bo nie spodziewaliśmy się, że będzie padać? Wystarczy sięgnąć po stację pogody!

Więcej
Zaprzęgnij ciśnienie do pracy

Ludzkość na przestrzeni wieków bardzo dobrze poradziła sobie z problemem utrzymania czystości. I choć nie zawsze było tak różowo, to jednak asortyment środków i urządzeń temu celowi służących, nie tylko się poszerzał, ale i nabierał finezji.

Więcej
Maszyna do szycia Łucznik Carmen – test

Trudno wymagać od jednej maszyny do szycia, aby uszyła wszystko. Często jest tak, że do uszycia jednego ubrania wykorzystuje się kilka urządzeń. Na rynku są jednak dostępne maszyny wielofunkcyjne, które szczycą się zaawansowanymi rozwiązaniami, szeroką paletą ściegów oraz funkcji. Urządzenia, które w domowych warunkach pozwalają osiągnąć efekt, wprost jak z zakładu krawieckiego. Taką maszynę do szycia dostaliśmy do przetestowania.

Więcej
Odkurzacz dla alergika – Kiedy czyste powietrze to absolutny priorytet

Są niezawodne, pracują niemal bezgłośnie, kompleksowo dbają o czystość w domu, skutecznie zbierając kurz z różnych powierzchni i docierając do każdego zakamarka, a ponadto charakteryzują się niskim zużyciem energii. Jednak to, co wyróżnia poniższe odkurzacze to troska o nieskazitelnie czyste powietrze. A to, jakim powietrzem oddychamy ma realny wpływ na stan naszego zdrowia, a tym samym na występowanie alergii (lub nasilenie objawów alergicznych) oraz chorób układu oddechowego (np. astmy)...

Więcej
Prostownica Philips HPS930/00 Pro – Test

Z włosami, przez niektórych uważanymi za największy atrybut kobiety, często bywa tak, że mamy nie takie, jakie pragnęłybyśmy mieć. Proste przekształcamy w niesforne lub uwodzicielsko rzeźbione fale, ze sprężystych loków tworzymy idealnie proste pasma. Fryzura jest przecież częścią naszej osobowości, musi być zatem do niej dopasowana. I tak, chcąc ją wymodelować sięgamy po nowe formuły i przyrządy do stylizacji stosowane na ciepło.

Więcej

Menu