Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

zadzwoń i zamów

799 366 936

Smartwatches

Uporządkować chaos, czyli aplikacje ułatwiające życie

Świat żyje coraz szybszym rytmem, a my razem z nim (niestety). Kontrolujemy mnóstwo spraw, od tych dziejących się na płaszczyźnie zawodowej, aż do tych prywatnych. Za pośrednictwem ogromnej ilości kanałów utrzymujemy kontakty z dziesiątkami osób, wymieniamy się informacjami, wiadomościami, zadaniami. Jeżeli gubisz się w chaosie spraw „na wczoraj”, zatrudnij do pomocy którąś z aplikacji przeznaczonych do organizacji zadań i zarządzania czasem.

Więcej
Samsung Gear S2 – najładniejszy smartwatch na rynku?

Samsung Gear S2 uznawany jest aktualnie za jeden z najładniejszych smartwatch’y na rynku. Tutaj niczego nie pozostawiono przypadkowi, kształt, dobór barw, materiałów są dokładnie przemyślane. Całość dopełnia bogate wyposażenie. Wszystko razem tworzy nad wyraz harmonijną całość. Dostępny w dwóch wersjach. Gear S2 Classic – charakteryzujący się czarnym, eleganckim wykończeniem i odpowiednio dobranym paskiem z naturalnej skóry podbije serce niejednego miłośnika klasyki.

Więcej
Zegarek sportowy – Nie trenuj na wyczucie!

Jesteś zmotywowany? Masz określony cel? Brakuje Ci tylko osobistego narzędzia treningowego!

Chcesz osiągnąć zamierzony efekt ćwiczeń, nie szkodząc tym samym zdrowiu? Zastanów się nad zakupem zegarka sportowego. Urządzenie to pozwoli Ci na udoskonalenie twojego treningu w taki sposób, abyś był zadowolony z jego rezultatów. I nie ważne czy chodzi o polepszenie wydolności, poprawę kondycji czy utratę zbędnych kilogramów.

Więcej

Menu