Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Zestaw hydroforowy GARDENA Comfort 5000/5 eco 1755-20
999 zł

Zestaw hydroforowy GARDENA Comfort 5000/5 eco 1755-20

Kod produktu: 1340591

Produkt chwilowo niedostępny

Opis produktu Zestaw hydroforowy GARDENA Comfort 5000/5 eco 1755-20

GARDENA zestaw hydroforowy 5000/5 eco o mocy znamionowej 1 100 W i maksymalnej ilości pobieranej wody 4.500 l/h pozwala w sposób prosty na oszczędność energii. Urządzenie rozprowadza tanią wodę użytkową, np. ze zbiornika na deszczówkę, ze studni czy cysterny do domu i ogrodu w sposób w pełni zautomatyzowany. Wodę z pompy można wykorzystać np. do spłukiwania toalety, eksploatacji pralki do prania czy nawadniania ogrodu. W zależności od zapotrzebowania na wodę pompa włącza się, a następnie wyłącza automatycznie, pracując w ten sposób bardzo ekonomicznie. Bezstopniowa regulacja pracy w trybie eco pozwala w porównaniu do normalnego trybu pracy na zaoszczędzenie do 15% energii. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa pracy urządzenia wbudowany został system zabezpieczający przed pracą „na sucho” z ostrzegawczym sygnałem świetlnym. Pompa wyłącza się automatycznie w przypadku pracy na sucho (brak wody w pompie). Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przegrzaniu i uszkodzeniu pompy. Komfortowy, pojemny zbiornik na wodę mieści 24 l wody i przez 5 lat nie wymaga żadnej konserwacji. W tym czasie membrana nie wymaga wymiany, a powietrze uzupełnienia. Zestaw hydroforowy jest seryjnie wyposażony w filtr wstępny, który chroni pompę przed zanieczyszczeniami i piaskiem jak i zawór zwrotny, umożliwiający prosty rozruch urządzenia. Wielofunkcyjne pokrętło umożliwia włączenie bądź też ustawienie pracy na tryb ręczny lub automatyczny. Eksploatację urządzenia ułatwia ponadto duży otwór wlewowy i zawór odpowietrzający. Samozasysanie zoptymalizowane zostało dzięki możliwość automatycznego ustawienia zaworu zwrotnego. Termiczny wyłącznik bezpieczeństwa czuwa nad nieustanną i bezawaryjną pracą silnika kondensatorowego, nie wymagającego przeglądu. W zależności od zapotrzebowania możliwe jest indywidualne wykorzystanie trzech wejść po stronie tłocznej i równoczesne korzystanie z kilku urządzeń. Śruba spustowa służy do opróżniania pompy przed nadejściem mrozów. Hydrofor wyróżnia się wysokorozwiniętą techniką, wysokiej jakości materiałami, kompaktową i mało miejsca zajmującą obudową. Kompaktową obudowę zapewniają zintegrowany manometr i włącznik ciśnienia. Nie dopuszcza się przepompowywania wody słonej, substancji żrących i łatwopalnych jak również substancji spożywczych.

      

      Najważniejsze funkcje:

  • Energoszczędne i wygodne - bezstopniowa regulacja pracy w trybie eco pozwala na uzyskanie do 15% oszczędności energii w porównaniu do normalnego trybu pracy.
  • Zbiornik nie wymaga konserwacji przez okres 5 lat - membrana nie wymaga wymiany, powietrze uzupełnienia.
  • Łatwy rozruch - automatyczny zawór zwrotny gwarantuje optymalne samozaysanie jak również bezproblemowe włączanie urządzenia. Komfortowe włączanie i wyłączenie urządzenia możliwe jest dzięki wielofunkcyjnemu włącznikowi. Do wyboru jest ręczny lub automatyczny tryb pracy.
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed pracą „na sucho“ z ostrzegawczym sygnałem świetlnym - pompa wyłącza się samoczynnie w przypadku, gdy niemożliwy jest dalszy pobór wody, np. ze studni czy cysterny. Funkcja automatycznego wyłączania się zapobiega przegrzaniu się i uszkodzeniu pompy.
  • Jeszcze bardziej efektywne - 3 wyjścia dla wielu urządzeń - trzy wyjścia po stronie tłocznej umożliwiają równoczesne podłączenie wielu urządzeń.

Specyfikacja

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Zestaw hydroforowy

Przeznaczenie

Systemy nawadniania Gardena

Inne

Moc znamionowa: 1100 W Maks. wydajność: 4500 l/h Maks. ciśnienie: 5 b Maks. wysokość samozasysania: 8 m Maks. wysokość podnoszenia: 50 m Ciśnienie włączające: 1,8 b Napęd pompy: Jet Maks. temperatura medium: 35 ° C Ciężar: 17 kg Długość kabla: 1,5 m Kabel sieciowy: H07 RNF Klasa zabezpieczenia: IP X4

Wymiary i waga

Waga

17

Ogólne

Załączone wyposażenie

Kabel zasilający H07 RNF

Gwarancja

24 miesiące

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu