Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
 • Płać prosto i bezpiecznie
 • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
 • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Płyta SAMSUNG NZ84J9770EK

3748,- 3748,-

Płyta SAMSUNG NZ84J9770EK

Kod produktu: 1269380

3748,- 3748,-
Szerokość [cm]:
80
Ilość pól grzejnych/palników:
4
Wykonanie płyty:
Blat witroceramiczny
Więcej

3748,- 3748,-
Dostawa od 0,00 zł

Przygotowanie paczki za:

::

Oblicz ratę

Opis produktu Płyta SAMSUNG NZ84J9770EK

Samsung
Płyta kuchena NZ84J9770EKPłyta kuchena NZ84J9770EK

Płyta indukcyjna Samsung Chef Collection

Płyta indukcyjna zapewnia bezpieczeństwo i szybkie przyrządzanie posiłków. Jednak z myślą o tych, którzy gotowanie podnoszą do poziomu sztuki, a w kuchni szukają przyjemności i wygody Samsung stworzył płytę indukcyjną Chef Collection. Płyta indukcyjna Chef Collection została zaprojekowana we współpracy z Samsung Club des Chefs — globalną inicjatywą kulinarną, w skład której wchodzą wyróżnieni przez przewodnik Michelin szefowie kuchni. Byli oni źródłem doświadczeń w oparciu, o które Samsung opracował dodatkowe udogodnienia, podwyższające jakość obsługi i dające jeszcze więcej przyjemności z gotowania.

Wybrane funkcje płyt indukcyjnych Samsung

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Virtual Flame™, Precyzja gotowania indukcyjnego
Płyta kuchena NZ84J9770EK - Virtual Flame™, Precyzja gotowania indukcyjnego

Virtual Flame™ | Precyzja gotowania indukcyjnego

Profesjonalni kucharze stwierdzili, że w tradycyjnych płytach indukcyjnych trudno jest rozpoznać czy dane pole jest włączone i z jaką mocą pracuje. Dlatego w płycie indukcyjnej Chef Collection zastosowano technologię Virtual Flame™ . Innowacyjna technologia wirtualnych płomieni za pomocą diod LED sygnalizuje moc z jaką pracuje każdy pole. Płomień wyświetlany na ściance garnka dostosowując się do wybranej mocy zmienia swoją wysokość i barwę. Wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć z jaką mocą pracuje dane pole.

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Flex Zone. Pomieści nawet największe naczynia

Flex Zone | Pomieści nawet największe naczynia

Płyta indukcyjna posiada dużą, otwartą powierzchnię zwaną Wide Flex Zone, zaprojektowaną, abyś mógł gotować w wielu naczyniach jednocześnie. Szeroka i obszerna strefa, pomieści garnki oraz patelnie różnych kształtów, o rozmiarach przekraczających możliwości zwykłych płyt grzewczych.

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Flex Zone. Pomieści nawet największe naczynia
Płyta kuchena NZ84J9770EK - Precyzyjne, ruchome pokrętło

Magnetyczne pokrętło | Precyzyjne, ruchome pokrętło

Zdejmowane magnetyczne pokrętło pozwala prosto i wygodnie sterować mocą każdego pola grzejnego. Wybierz pole grzejne, a delikatny ruch pokrętła pozwoli dostosować ustawienia temperatury dokładniej niż konwencjonalna regulacja dotykowa. Pokrętło można zdejmować, co pozwoli Ci łatwo wyczyścić powierzchnię płyty indukcyjnej.

Błyskawiczne rozgrzewanie

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Błyskawiczne rozgrzewanie

Funkcja szybkiego grzania ułatwia obsługę płyty i błyskawicznie zapewnia wysoką temperaturę. Po wybraniu tej funkcji strefa gotowania natychmiast rozpoczyna podgrzewanie na poziomie 15, który następnie można stopniowo zmniejszać.

Przycisk Keep Warm

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Przycisk Keep Warm

Przycisk Keep Warm okaże się nieoceniony podczas przygotowywania kilku potraw jednocześnie - podtrzymuje idealną temperaturę dań, dbając o to, by ich nie przegotować.

Natychmiastowa pauza

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Natychmiastowa pauza

Pozwala na zmniejszenie mocy wszystkich stref gotowania za dotknięciem jednego przycisku. Przywrócenie ich do poprzednich poziomów to kwestia ponownego przyciśnięcia. Niezwykle przydatne, kiedy musisz wyjść z kuchni np. do innego pokoju.

Wydajność
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Moc całkowita
7 kW
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Moc pola grzejnego Flex Zone
3,3 kW
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Rozmiar Flex Zone (SxG mm)
225x435
Płyta grzewcza
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Ilość pól grzejnych
4
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Typ
Indukcyjna
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Płyta kuchenna Virtual Flame™
– wirtualny płomień
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Konwencjonalny
Tak (30~275°C)
Funkcje
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Wskaźnik ciepła resztkowego
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Odczepiane pokrętło kontroli temperatury
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Strefa gotowania Wide Flex Zone
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Podtrzymywanie temperatury gotowych potraw
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Funkcja Booster
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Funkcja rozpoznawania średnicy garnka
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Rozpoznawanie obecności garnka
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Utrzymywanie temperatury na poziomie 60°C
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Funkcja Quick Start
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Programowanie czasowe każdego pola
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK
Blokada przed przypadkowym uruchomieniem
Tak
Płyta kuchena NZ84J9770EK - Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.
Płyta kuchena NZ84J9770EK - Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Do naszych produktów wprowadziliśmy funkcje polecone przez szefów z Club des Chefs. Elitarnego grona mistrzów, uhonorowanych gwiazdkami Michelin.

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Zobacz też: Lodówka RB36J8799S4

Lodówka
RB36J8799S4

SpaceMax,
Kitchen Fit,
Precise Chief Cooling

Płyta kuchena NZ84J9770EK

Płyta
NZ84J9770EK

Virtual Flame,
Flex Zone,
Magnetyczne pokrętło

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Zobacz też:Piekarnik NV73J9770RS

Piekarnik
NV73J9770RS

Technologia Gourment
Vapour, Wi-Fi

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Zobacz też:Zmywarka DW60J9960US

Zmywarka
DW60J9960US

Waterfall,
Zone Booster

Płyta kuchena NZ84J9770EK - Zobacz też: Okap NK86NOV9MSR

Okap
NK86NOV9MSR

Czujnik ruchu,
LED

Dowiedz się więcej

Czy płyta może się odbarwić po tym jak coś na nią wykipi?

Szkło płyty indukcyjnej ma barwioną spodnią warstwę więc wylanie nawet silnie barwiących potraw na jego powierzchnię nie grozi odbarwieniem. Jednak po uderzeniu ciężkim przedmiotem płyta może się stłuc, w takim przypadku lub przepalenia obwodu należy skontaktować się z serwisem i wymienić uszkodzone elementy.

Czy lepiej wybrać płytę indukcyjną czy ceramiczną?

Musimy wziąć pod uwagę bilans energetyczny, wygodę użytkowania oraz szybkość przygotowania potraw.

 • Zużycie prądu naszej kuchenki determinowane jest przez jej wydajność energetyczną (czyli stosunek pobranej energii do straty ciepła, które się ulotni). Płyta indukcyjna ma bardzo wysoką wydajność, ponieważ ciepło wytwarzane jest tylko na styku powierzchni garnka z płytą.
 • Na płycie indukcyjnej gotuje się znacznie szybciej niż na gazie czy płycie ceramicznej. Garnek, po ustawieniu na włączonym polu od razu nagrzewa się i momentalnie osiąga wybraną temperaturę.
 • Płyta indukcyjna nie nagrzewa się tak jak ceramiczna - mniejsze niebezpieczeństwo poparzenia. Ciepło wytwarza się jedynie w garnku, więc po zdjęciu naczynia z kuchenki , płyta jest chłodna (przejmuje tylko ciepło naczynia).
 • Płyta indukcyjna cały czas jest chłodna, więc łatwo utrzymać ją w czystości, np. jeżeli coś wypadnie w czasie gotowania z patelni nie przypala się.

Czy potrzebna jest specjalna instalacja elektryczna?

Większość płyt indukcyjnych sprzedawanych obecnie w Polsce pozwala na podłączenie ich do instalacji 1-fazowych, czyli tradycyjnego gniazdka 230V. Jednak płyty indukcyjne 1-fazowe nawet jeśli mają moc 7,2 czy 8KW nigdy tak naprawdę tej mocy nie osiągają. Sterownik załączający odpowiednie pola indukcyjne zawsze w ten sposób przełącza napięcie, że jednorazowo płyta osiąga moc około 3,5-4kW, nawet jeśli gotujemy na wszystkich polach indukcyjnych. Więc jeśli nasza moc przyłączeniowa pozwala na obciążenie domowej sieci płytą z napięciem 400V (siła) o mocy około 5-7kW to powinniśmy na taką płytę się zdecydować.
Aby zapobiec zbyt dużemu obciążeniu instalacji elektrycznej zaleca się instalację płyty indukcyjnej na zupełnie samodzielnym, osobnym obwodzie elektrycznym z odpowiednim zabezpieczeniem.
Podłączenie płyty indukcyjnej do instalacji 3-fazowej (400V) lub 1-fazowej (230V) powinno być zawsze wykonywane przez uprawnionego elektryka z doświadczeniem.

Jak za pomocą smartfona można obsługiwać urządzenia w kuchni?

Samsung Smart Home to inteligentne rozwiązanie dla domu, umożliwiające sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi, takimi jak piekarniki, lodówki, pralki, klimatyzatory, aparaty cyfrowe i lampy. Urządzenia te obsługiwane są za pomocą zintegrowanego interfejsu na smartfon i telewizor Smart TV. Samsung Smart Home ma za zadanie zwiększyć komfort życia, łącząc w sobie nowoczesne technologie i propozycję nowej generacji rozwiązań. Za pomocą aplikacji sprawdzisz stan urządzeń i będziesz sterować nimi zdalnie, zarówno będąc w domu, jak i poza nim. Usługa Smart Home może powiadamiać o konieczności wymiany filtrów lub wykonania przeglądu urządzeń – przypominając o tym, o czym łatwo zapomnieć. Więcej na http://www.samsung.com/pl/promotions/smarthome/

Specyfikacja

Techniczne

Moc całkowita [W]

7000

Inne

Odczepiane pokrętło kontroli temperatury

Funkcje

Sterowanie

Pokrętło magnetyczne , Położenie panelu z przodu płyty , Sterowanie dotykowe

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Wyświetlacz elektroniczny

Zastosowane technologie

KeepWarm , Pauza - Samsung , Virtual Flame Szybki start ,

Funkcje_filtr

Możliwość łączenia kilku pól/stref

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Blat witroceramiczny

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 1200 , Średnica [mm]: 160

Pole/palnik 2

Moc [W]: 2200 , Średnica [mm]: 220

Pole/palnik 3

Wide Flex Zone Moc [W]: 3300 , Rozmiar [mm]: 225x435 ,

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.6

Szerokość [cm]

80

Głębokość [cm]

52

Ogólne

Linia

Chef Collection

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Klienci kupili również

Nożyk METROX Ostrza wymienne do skrobaka 10 szt.

6,99 6,99
podgląd
Preparat do czyszczenia DR. OK 600 ml

9,99 9,99
podgląd
Preparat do czyszczenia DR. BECKMANN 250 ml

13,99 13,99
podgląd
Piekarnik SAMSUNG NQ50H5537KB/EO

1879,- 1879,-
podgląd
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG FG87SUB

719,- 719,-
podgląd
Lodówka SAMSUNG RB33J8797S4/EF

3599,- 3599,-
podgląd
Piekarnik SAMSUNG NV75K5541RS/EO

2099,- 2099,-
podgląd
Piekarnik SIEMENS HB676G0S1

2798,50 2798,50
podgląd
Piekarnik SAMSUNG NQ50H5533KS/EO

1671,14 1671,14
podgląd
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG FG87SUST

699,- 699,-
podgląd

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Raty

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu