Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> tutaj

×
  • Bezpłatne zwroty
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
Gra Xbox One Assassins Creed Syndicate
0,- 0,-

Gra Xbox One Assassins Creed Syndicate

Kod produktu: 1286982

Gatunek:
Akcja,
TPP (Third-Person Perspective)
Klasyfikacja wiekowa (PEGI):
18
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Platforma:
Xbox One
Więcej

Opis produktu Gra Xbox One Assassins Creed Syndicate

  • 18

Ubisoft Assassin's Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate od studia Ubisoft Quebec to dziewiąta już odsłona popularnej serii Assassin's Creed. Tytuł należy do gatunku sandboxowych gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Całość utrzymana jest w historycznych realiach. Głównym problemem bohaterów jest wciąż trwający konflikt pomiędzy Asasynami i Templariuszami. Czy tym razem uda się go zakończyć?


Oaza spokoju i dobrobytu...

Assassin's Creed Syndicate, wiktoriański Londyn, rewolucja przemysłowa

Wiktoriański Londyn, rok 1868. Czasy słynnej rewolucji przemysłowej. Nowe, wcześniej nieosiągalne, technologie wprowadzają poziom życia mieszkańców na wyższy poziom. Każdy chce wziąć udział w tworzeniu lepszego, bogatszego świata.

Czy może miasto grzechu?

Assassin's Creed Syndicate, bohaterowie, szumowiny

Lepsze warunki życia to coś, co przyciąga biedaków do wielkiego miasta. Nie tylko oni jednak liczą na szybki zarobek. Cała masa szumowin, cwaniaków i typów spod ciemnej gwiazdy ściąga do Londynu by spróbować swoich niecnych talentów. Nowym zarządcą staje się nie człowiek, a pieniądz.


Każdemu wedle zasług... lub ich braku..

konflikt Asasynów i Templariuszy, Assassin's Creed Syndicate

Nie sposób uniknąć społecznej piramidy. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą traktować tanią siłę roboczą jak niewolników. Czy mają jednak do tego prawo? Robotnicy żyją na skraju ubóstwa, nie mają pieniędzy by utrzymać siebie i swoje rodziny. Mimo że są silnikiem napędowym Imperium Brytyjskiego nikt nie zwraca uwagi na ich potrzeby. Zmuszeni do tworzenia gangów i zejścia do podziemia, znajdują opiekę wśród Asasynów, którzy pragną przywrócić dawny ład i porządek. Czy Londyn czeka kolejna rewolucja?


Technika zabijania czyni Mistrza

Assassin's Creed Syndicate, Asasyni, wyszkoleni zabójcy

Asasyni to wyszkoleni zabójcy. Bezwględni, często nieprzewidywalni, wyjątkowo szybcy i zawzięci sieją postrach wśród arystokracji i przekupnych polityków. Czy wyjątkowa charyzma, oddani członkowie gangu i nowe bronie (laska ze szpadą, nóż kukri, kastet i rewolwer) wystarczą by stworzyć nowy, sprawiedliwy system i na stałe zapisać się w historii Londynu?


Zabawa w kotka i myszkę

Assassin's Creed Syndicate, Jacob, Evie, bohaterowie

Głównym bohaterem rozgrywki jest zuchwały Asasyn Jacob Frye. Podczas wykonywania niebezpiecznych zadań pomaga mu jego bliźniacza siostra Evie, która nie ustępuje pola mężczyznom, zarówno pod względem odwagi, jak i umiejętności. Tropienie celów z ukrycia, skradanie się, wspinaczka po stromych budynkach i usuwanie wroga z zaskoczenia - nikt nie zrobi tego lepiej niż Asasyni. Może i londyńska burżuazja ma wpływy i pieniądze, ale wkrótce to tzw. biedota zacznie dyktować warunki.


Brawurowe pościgi w miejskim labiryncie

Assassin's Creed Syndicate, pościgi, Londyn, karoce, walka

W ogromnym, otwartym świecie Wiktoriańskiego Londynu odnajdziemy najbardziej reprezentatywne miejsca jak Pałac Buckingham czy Whitechapel. Zasmakujemy pościgów w gąszczu mrocznych uliczek. Pogoni w stylu parkour na dachach budynków. Będziemy ścigać wrogów lub podejmować próbę zgubienia ogona. Złap lejce i dołącz do wyścigu powozów lub rozbijaj się barką po Tamizie.


Czas wziąć sprawy w swoje... pięści

Assassin's Creed Syndicate, porachunki, walka gangów, rewolucja

Zdarza się, że kiedy wszelkie inne metody zawodzą, najlepszą formą obrony jest bezpośredni atak. Nowe, niedostępne wcześniej ruchy postaci wprowadzają starcia z przeciwnikami na zupełnie inny, bardziej brutalny i spektakularny poziom. Usprawniona mechanika atakowania z ukrycia zapewni sporą dawkę adrenaliny, a kierowanie gangiem Jacoba sprawdzi zdolności przywódcze i podjętą taktykę walki z wrogiem. Gotów do akcji?Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (ago)

Specyfikacja

Charakterystyka

Platforma

Xbox One

Producent

Ubisoft Studios

Wydawca

Ubisoft

Wydawca PL

Ubisoft

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Akcja , TPP (Third-Person Perspective)

Seria

Assassin's Creed

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

18

Techniczne

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu