Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
 • Płać prosto i bezpiecznie
 • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
 • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Serwer NAS QNAP TS-251+-4G

1749,- 1749,-

Serwer NAS QNAP TS-251+-4G

Kod produktu: 1314837

Interfejs sieciowy:
2x 10/100/1000 (RJ-45)
Procesor:
Intel Celeron 2.0-2.42 GHz
Maksymalna ilość dysków:
2
Zainstalowane dyski:
Brak
Więcej

Dostępne warianty:

Zestawy

Serwer NAS QNAP TS-251+-4G
1729,- 1729,-
Serwer NAS QNAP TS-251+-4G
Dysk HDD HGST Deskstar NAS 4 TB H3IKNAS400012872SWW
539,- 539,-
Dysk HDD HGST Deskstar NAS 4 TB H3IKNAS400012872SWW
Dysk HDD HGST Deskstar NAS 4 TB H3IKNAS400012872SWW
519,- 519,-
Dysk HDD HGST Deskstar NAS 4 TB H3IKNAS400012872SWW

Kupując w zestawie oszczędzasz 60,00

2847,-
2787,- 2787,-

Cena zestawu

Kup teraz

Opis produktu Serwer NAS QNAP TS-251+-4G

 • iSCSI
 • UPnP
 • USB 3.0

Wysokowydajny serwer NAS QNAP TS-251+ z czterordzeniowym procesorem Intel i wyjściem HDMI umożliwia transkodowanie i wirtualizację na potrzeby użytkowników domowych i w firmach.

Korzyści:

 • Czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Intel® Celeron® zapewniający wyjątkową wydajność
 • 4 GB pamięci RAM
 • Scentralizowane miejsce do przechowywania plików i kopii zapasowych, z opcją udostępniania i gwarancją dużej wydajności
 • Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych z systemami Windows®, Linux®, UNIX® i Android™ bezpośrednio na serwerze przy użyciu Virtualization Station
 • Możliwość uruchamiania wielu izolowanych systemów Linux® oraz pobierania aplikacji kontenerowych przy użyciu Container Station
 • Ciesz się najlepszą jakością materiałów audiowizualnych dzięki wyjściu HDMI i bezpłatnemu pilotowi
 • Transkodowanie wideo o rozdzielczości Full HD „w locie” i offline*
 • Przesyłanie strumieniowe plików multimedialnych przez DLNA®, AirPlay®, Chromecast™ i Bluetooth® z zachowaniem wielostrefowej kontroli nad multimediami
 • Szybkie znajdowanie plików w czasie rzeczywistym dzięki wyszukiwarce Qsirch
 • Skalowalność do 10 dysków przy użyciu modułu rozszerzającego QNAP UX-800P


Domowe multimedia

QNAP TS-251+-4G, wyposażony jest w wiele bogatych aplikacji multimedialnych, działa w domu jak multimedialny "hub" do przechowywania plików członków rodziny i udostępnienia ich na różnych urządzeniach, w domu i w podróży. Możesz przeglądać zdjęcia lub odtwarzać muzykę i filmy na urządzeniach kompatybilnych z DLNA, cieszyć z cyfrowych filmów wideo na urządzeniach mobilnych i łatwo dzielić się nimi z członkami rodziny i przyjaciółmi.

Serwer TS-251+-4G może działać jako wielostrefowy system multimedialny, który wypełni każdy zakątek domu wybranymi multimediami. Zdjęciami, plikami muzycznymi i wideo z serwera TS-251+-4G można zarządzać centralnie i przesyłać je strumieniowo do różnych pomieszczeń przy użyciu urządzeń  Bluetooth® i USB połączonych z serwerem TS-251+ (dotyczy tylko transmisji strumieniowej muzyki) oraz technologii HDMI, DLNA®, Apple TV® i Chromecast™*.

* W celu transmisji strumieniowej multimediów za pośrednictwem łączności Chromecast należy zainstalować pakiet rozszerzeń multimedialnych z QTS App Center.


System QTS - sprawniejsze funkcjonowanie w firmie i w domu

System operacyjny QTS 4.2 służy do zarządzania serwerami QNAP. Ma nowy wygląd oraz wiele nowych funkcji i ulepszeń, dzięki którym będziesz w stanie osiągnąć więcej podczas pracy jak i zabawy. QTS przechowuje dane użytkownika w sposób bezpieczny, ale zarazem dostępny z każdej lokalizacji, teraz masz okazję odkryć nowe możliwości, jakie oferuje najnowsza wersja QTS. System operacyjny QTS 4.2 oferuje szereg przydatnych funkcjonalności i aplikacji, dzięki którym dobrze zorganizujesz swoją pracę oraz o wiele skuteczniej i wydajniej ją wykonasz.

Intuicyjny interfejsOchrona danych – wyższy poziom bezpieczeństwa
Zarządzanie przestrzenią dyskową i kopią zapasową
Podczas poruszania się po systemie QTS, zauważysz większą dbałość o szczegóły i wygodę przeglądania. Nowy interfejs użytkownika charakteryzuje się nowoczesnością i prostotą, co pozwoliło skrócić czasy ładowania i ulepszyć wygodę przeglądania. Opróżnianie kosza i odzyskanie plików można wykonać bezpośrednio z poziomu pulpitu.
Bezpieczeństwo danych to podstawa. QNAP wprowadził metody ochrony takie jak 2-stopniowa weryfikacja, szyfrowanie udostępnianych folderów oraz natychmiastowe powiadomienia wysyłane na urządzenia mobilne. Wszystkie te środki zwiększają bezpieczeństwo danych użytkownika, które mimo wszystko są nadal dostępne wszędzie i non stop.
System operacyjny QTS 4.X w optymalny sposób zarządza przestrzenią dyskową, przyspiesza pracę dzięki pamięci podręcznej SSD i udostępnia kompleksowe rozwiązania z zakresu backupu podnoszące wydajność i efektywność. Aplikacja Storage Manager w nowej wersji umożliwia tworzenie migawek dla wolumenów i iSCSI LUN, które później w razie potrzeby można szybko odtworzyć. Oprócz backupu danych na serwer NAS, kopie zapasowe danych można także zapisywać w usługach chmurowych, dzięki czemu uzyskuje się kompleksowe rozwiązanie z zakresu odzyskiwania danych po awarii.


* Niektóre funkcje mogą się zmienić i mogą nie być dostępne we wszystkich produktach.


Virtualization Station

Virtualization Station to rewolucyjna aplikacja, dostępna bezpłatnie dla każdego serwera QNAP, pozwalająca na uruchomienie i korzystanie z dowolnego systemu operacyjnego (Windows, Linux, Unix, Android) na dowolnym urządzeniu. Virtualization Station zmienia serwer TS-251+-4G w urządzenie będące zarówno wszechstronnym serwerem NAS, jak i platformą wirtualizacji, które obsługuje wiele systemów operacyjnych, szybkie tworzenie maszyn wirtualnych oraz tworzenie i przywracanie ich kopii zapasowych, importowanie i eksportowanie maszyn wirtualnych, tworzenie migawek, menedżer urządzeń do centralnego zarządzania maszynami wirtualnymi, a także umożliwia wykonywanie operacji na pulpicie za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Przyjazny interfejs pozwala z łatwością centralnie zarządzać wszystkimi maszynami wirtualnymi utworzonymi na serwerze NAS. Maszyny wirtualne można też pobierać na żądanie ze sklepów online i importować je do serwera bez skomplikowanych procedur.


Qsync

Qsync to usługa synchronizacji plików w chmurze działająca z serwerami QNAP NAS. Wystarczy dodać pliki do lokalnego folderu Qsync, aby były dostępne na serwerze NAS i wszystkich połączonych urządzeniach. Dodatkowe tryby synchronizacji, takie jak synchronizacja inteligentna lub zaawansowana synchronizacja selektywna, umożliwiają użytkownikom synchronizowanie wybranych danych lub folderów. Oprócz tego można tworzyć linki do udostępniania, aby udostępniać pliki innym osobom bez tworzenia dla nich kont użytkowników umożliwiających pobieranie.

Specyfikacja

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Serwer plików (NAS)

Zainstalowane dyski

Brak

Format dysków

2.5 cala , 3.5 cala

Interfejs dysków

SATA II , SATA III , SSD

Maksymalna ilość dysków

2

Interfejs sieciowy

2x 10/100/1000 (RJ-45)

Złącza

HDMI , 2x USB 2.0 , 2x USB 3.0

Obudowa

Tower

Pamięć

4 GB RAM , 512 MB flash

Procesor

Intel Celeron 2.0-2.42 GHz

Przyciski

Reset , USB/Kopia , Zasilanie

Zasilanie

Sieciowe , 100 - 240 VAC

Zastosowane technologie

Hot Swap , iSCSI , UPnP , USB 3.0 SSD ,

Charakterystyka

System operacyjny

QTS 4.2

Tryby RAID

0 , JBOD , 1

Systemy plików

EXT3 (tylko dysk zewnętrzny) , EXT4 , FAT32 (tylko dysk zewnętrzny) , HFS+ (tylko dysk zewnętrzny) , NTFS (tylko dysk zewnętrzny)

Usługi

Container Station , DDNS , Klient DHCP , Klient VPN , Kopia zapasowa , myQNAPcloud , Przechowywanie danych w chmurze , Qfile , QNAP NetBak Replicator , Qsirch , Qsync , RTRR (Real-Time Remote Replication) , Serwer AFP , Serwer CIFS/SMB , Serwer DHCP , Serwer DLNA , Serwer FTP , Serwer iTunes , Serwer pobierania plików , Serwer Radius , Serwer VPN , Serwer www , Serwer wydruku , Sieciowy odtwarzacz multimedialny , Smart , Stacja fotograficzna , Stacja monitoringu , Virtualization Station , Wake-on-LAN

Fizyczne

Wysokość [mm]

169

Szerokość [mm]

102

Głębokość [mm]

219

Waga [g]

1280

Ogólne

Kolor

Czarny

Seria/model

TS-x51+

Załączone wyposażenie

Pilot , Przewód zasilający , Śruby mocujące , Zasilacz sieciowy , 2 x Przewód RJ-45

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Dostępne warianty

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Raty

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu