Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Wzmacniacz sygnału 8LEVEL WRP-300

0,- 0,-

Wzmacniacz sygnału 8LEVEL WRP-300

Kod produktu: 1323405

Opis produktu Wzmacniacz sygnału 8LEVEL WRP-300

 
8level WRP-300 to proste w instalacji urządzenie o kompaktowych wymiarach i wszechstronnych możliwościach zastosowań. Urządzenie podłączane do gniazdka sieci elektrycznej może pracować w trybach repeater, router, AP, APC lub WISP. Pozwala to na eliminację martwych stref zasięgu, stworzenie sieci bezprzewodowej lub połączenie z siecią urządzeń przy pomocy kabla Ethernet. Obsługa standardów sieci bezprzewodowych 802.11 b/g/n umożliwia uzyskanie prędkości transferu nawet do 300 Mb/s. W efekcie, użytkownicy mogą cieszyć się szybkim łączem internetowym i swobodnie streamować materiały multimedialne w wysokiej jakości. Dzięki przyciskowi WPS, podłączenie do lokalnej sieci WiFi jest banalnie proste i co ważniejsze - bezpieczne, model obsługuje bowiem szyfrowanie WPA2-AES(WPA2).

Niezawodny repeater

Wyeliminuj miejsca bez zasięgu sieci WiFi w swoim domu czy biurze. Tryb repeater po instalacji w gnieździe elektrycznym i konfiguracji urządzenia, pozwala na poprawę zasięgu sieci WLAN poprzez eliminację tzw. martwych stref.
 

Tryb kliencki

Zyskaj możliwość komunikacji ze sprzętem nie posiadającym modułu sieci bezprzewodowej dzięki dwóm portom RJ-45. Dualny interfejs umożliwia podłączenie np. konsoli i telewizora do sieci w dedykowanym trybie klienckim LAN.

Wszechstronny router

WRP-300 pozwala na stworzenie własnej sieci przy pomocy trybu routera. Wystarczy podłączyć do portu WAN modem TV kablowej, ADSL lub inne urządzenie klienckie i już można dystrybuować sygnał do pozostałych urządzeń przewodowo (LAN) lub bezprzewodowo (WLAN).
 

Funkcja punktu dostępowego AP

W trybie Access Point moduł zamienia się w funkcjonalny punkt dostępowy z transferem na poziomie 300 Mb/s. W rezultacie możesz udostępniać sieć innym urządzeniom w miejscach, w których wcześniej nie było to możliwe.

Tryb WISP

Adapter może samodzielnie uzyskiwać połączenie z dostawcą Internetu i udostępniać sieć poprzez porty RJ-45. Jednostka obsługuje system translacji NAT, co umożliwia podłączenie więcej niż jednego komputera równocześnie.

Quality of Service

Oprócz zaawansowanych zabezpieczeń WPS na uwagę zasługuje również technologia QoS, która pozwala kontrolować podział pasma dla poszczególnych urządzeń. Dzięki temu możliwa jest pełna optymalizacja wydajności łącza. Dodatkowym atutem repeatera jest łatwy montaż i możliwość stosowania zarówno w sieciach domowych, jak i służbowych.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (arb)

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu