Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Amica Vit Line

Odkryj nowe lodówki Amica VIT Line ze specjalnym pojemnikiem – Vit Control Plus, który utrzymuje świeżość warzyw i owoców 3 x dłużej. Dzięki niemu możesz mieć pod ręką zawsze świeże produkty, tak jak lubisz.

Pojemnik Vit Control Plus

  • Ciesz się świeżością swoich zakupów do 3 razy dłużej!
  • Wewnątrz pojemnika Vit Control Plus tworzy się wyjątkowe środowisko dedykowane warzywom i owocom, w którym możesz samodzielnie dostosować poziom wilgotności.
  • Dzięki tacy Fresh Pad, powietrze swobodnie porusza się wewnątrz pojemnika. To dodatkowe zabezpieczenie dla produktów, które nie przylegają bezpośrednio do dna.
  • Dodatkowo gładka powierzchnia ze specjalnie zaprojektowanymi diamentowymi otworami sprawia, że cząsteczki wody, które mogą znajdować się na produktach są od nich skutecznie oddzielone.

Humidity Control

Przejmij kontrolę nad wilgotnością w pojemniku Vit Control Plus. Wystarczy jeden ruch suwaka. Przesuń go w lewo, by jak najdłużej cieszyć się soczystością ulubionych owoców. Przesuń go w prawo, by w warunkach zwiększonej wilgotności zachować jędrnośći chrupkość warzyw.

Taca Fresh Pad

Dzięki dodatkowej tacy Fresh Pad, powietrze swobodnie porusza się wewnątrz pojemnika. To dodatkowe zabezpieczenie dla produktów, które nie przylegają bezpośrednio do dna. Gładka powierzchnia ze specjalnie zaprojektowanymi diamentowymi otworami sprawia,że cząsteczki wody, które mogą znajdować się na produktach są od nich skutecznie oddzielone. Tacę można także łatwo wyjąć i wyczyścić w zmywarce, więc utrzymanie czystości jest proste!

Poznaj pozostałe funkcje ułatwiające życie

Dzięki ciągłemu obiegowi chłodnego powietrza, na każdej półcewewnątrz lodówki, panuje taka sama temperatura. Stała kontrolapoziomu wilgotności pozwala także zminimalizować ryzyko rozwoju bakterii i zachować świeżość produktów na dłużej.

Dodatkowo ruch powietrza zapobiega gromadzeniu się szronui lodu, a więc koniec z rozmrażaniem!

Temperatura w pojemniku dochodzi zaledwie do 3⁰C, to idealne warunki do przechowywania mięsa, ryb oraz innych produktów, które wymagają szczególnych warunków. Niższa temperatura sprawia, że dłużej zachowują swój smak, zapach i wartości odżywcze. Dzięki specjalnym prowadnicom dostęp do pojemnika Fresh Zone jest bardzo prosty i wygodny.

Nowoczesny design to nie wszystko.

Klasa energetyczna A++ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 30% i znacznie wpływa na zmniejszenierachunków za prąd.

Menu