Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> tutaj

×
  • Bezpłatne zwroty
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
Odkurzacz ZELMER VC1260 / ZVC026XX Morski Puris
359,- 359,-

Odkurzacz ZELMER VC1260 / ZVC026XX Morski Puris

Kod produktu: 1208435

Opis produktu Odkurzacz ZELMER VC1260 / ZVC026XX Morski Puris

zelmer logo

Wielofunkcyjny mop parowy Zelmer Puris ZVC026XX (VC1260) to urządzenie typu 2w1. Przy jego pomocy możemy jednocześnie zamiatać podłogę i czyścić ją parą, a zatem pozbywamy się kurzu i okruchów, a także myjemy podłogę, zapewniając jej świeżość i perfekcyjną czystość. Mop posiada wbudowaną elektroszczotkę i wytwornicę parową z wymiennymi nakładkami z mikrofibry. Pojemnik na wodę o pojemności 0,65l wystarcza na 35 minut nieustannego wytwarzania pary. Wymienny filtr, zmiękczający wodę, gwarantuje czystość wody i pojemnika, co z pewnością wpływa na jakość sprzątania, a także pozwala oszczędzić czas z powodu braku konieczności usuwania kamienia.


baner mop parwoy

Dwa różne zabrudzenia


Dzięki parowemu mopowi możliwe jest zaoszczędzenie czasu podczas sprzątania nawet o połowę. Nie musimy stosować dwóch różnych urządzeń, aby pozbyć się kurzu i następnie odświeżyć podłogę, myjąc ją wodą z płynem. Innowacyjny mop parowy z wbudowaną elektroszczotką precyzyjnie usuwa okruchy i kurz. Wytwornica pary z nakładką z mikrofibry doskonale radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, takimi jak rozlane napoje czy też nieczystości po zwierzętach domowych.


mop parowy zelmer

 

 

 

Filtr zmiękczający wodę


W urządzeniu wykorzystano filtr zmiękczający wodę, który ma za zadanie zapobiegać osadzaniu się kamienia. Tym samym, zawsze w pojemniku znajduje się czysta woda, a sam pojemnik nie wymaga częstego czyszczenia w celu pozbycia się uciążliwego kamienia. Mop parowy zawsze jest gotowy do działania.

mop parowy zelmer

 

Ponad 30 minut nieustannego sprzątania


Wytwornica pary może wytwarzać ją przez ponad 20 minut bez przerwy. Zawdzięczamy to wydajności urządzenia, ale też pojemnikowi o pojemności 0,65. W ten sposób szybciej posprzątasz zabrudzone powierzchnie bez konieczności częstego uzupełniania poziomu wody.

baner zelmer

Do mniejszych i większych zabrudzeń


W zestawie wraz wielofunkcyjnym mopem znajdują się 4 nakładki z mikrofibry – 2 do regularnego czyszczenia i 2 do czyszczenia trudnych zabrudzeń. Dzięki temu, łatwiej usuniesz bardziej wymagające zanieczyszczenia, nie niszcząc tym samym nakładek, które stosujesz podczas codziennego odświeżania podłóg.


Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (mas)

Specyfikacja

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Pionowy

Zasilanie

Miejsce na przewód

TAK

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Pojemność worka/pojemnika [l]

0.8

Fizyczne

Waga [kg]

3.75

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu