Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Waga FITBIT Aria Smart Scaler Czarna

0,- 0,-

Waga FITBIT Aria Smart Scaler Czarna

Kod produktu: 1229347

Opis produktu Waga FITBIT Aria Smart Scaler Czarna

Fitbit Aria to waga bezprzewodowa pozwalająca obliczyć masę ciała, procent tkanki tłuszczowej oraz BMI. Zaawansowane technologie pomogą utrzymać motywację i codziennie kontrolować swój stan zdrowia. Wystarczy pobrać darmowe oprogramowanie Fitbit - urządzenie synchronizuje statystyki za pośrednictwem Wi-Fi do prywatnego konta Fitbit. Ze swojego konta masz pełny dostęp do swoich danych przez 24 godziny każdego dnia. Łatwy w odczycie wyświetlacz wskazuje wszelkie obliczone dane. Waga rozpoznaje do 8 indywidualnych użytkowników, więc może z niej korzystać cała rodzina. Model ten identyfikuje Cię po imieniu (lub po inicjałach), a następnie wyświetla wszelkie informacje. Platforma wykonana została z wysokiej jakości hartowango szkła.

 

Co oznacza procent tkanki tłuszczowej w organizmie?

Tkanka tłuszczowa w organizmie jest niezbędna do utrzymania dobrego stanu zdrowia. Dzielimy ją na dwa rodzaje: białą i brązową. Biała pełni funkcję magazynującą, chroni organy wewnętrzne przed urazami mechanicznymi. Tkanka brązowa bierze udział w zamianie energii na ciepło. U kobiet tkanka powinna stanowić od 17 do 25% składu ciała, a u mężczyzn od 11 do 20%.

 

Co to jest BMI?

BMI to skrót z języka angielskiego "body mass index", co oznacza wskaźnik masy ciała. Wskaźnik ten charakteryzuje relację między masą ciała, a wzrostem. Obliczając BMI możemy określić ilość tkanki tłuszczowej w organizmie.

 

Uwaga! Nie używać wagi, jeśli ma się wszczepiony rozrusznik serca lub jest się w ciąży. Waga nie jest przeznaczona do użytku przez dzieci poniżej 10 roku życia. Platforma może być śliska, gdy będzie miała styczność z wodą.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (wek)

Specyfikacja

Techniczne

Rodzaj produktu

Waga łazienkowa

Rodzaj wagi

Elektroniczna

Minimalna waga [kg]

9

Maksymalna waga [kg]

180

Jednostki pomiarowe

Kg - kilogram , Lb - funt , St - kamień

Inne

Waga netto 1,9 kg; Wysokość: 31,2 cm; Szerokość: 31,2 cm; Głębokość: 33,4 mm; Kompatybilna z urządzeniami: iPhone, iPod touch, iPad

Funkcje

Dodatkowe pomiary

Obliczanie wskaźnika BMI , Pomiar tkanki tłuszczowej

Ilość pamięci użytkowników

8

Inne

Obsługa Wi-Fi , 4 sensory

Fizyczne

Platforma

Szkło hartowane

Odczyt pomiaru

Wyświetlacz elektroniczny

Ogólne

Kolor

Czarny

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu