Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936

Usługa wniesienia

Usługa wniesienia

Usługa wniesienia jest usługą dodatkową, osobno wycenianą i jest możliwa do wyboru na stronie sklepu w koszyku dopiero po wyborze odpowiedniej formy transportu. Usłudze podlegają towary przekraczające wagę 30 kg netto (bez opakowania) oraz wybrane produkty RTV/AGD (np. telewizory od 43 cali, płyty grzewcze).

W ramach usługi wniesienia kurier zobowiązany jest do dostarczenia przesyłki pod wskazany adres w zleceniu (adres dostawy). Dostarczenie towaru odbywa się do konkretnego lokalu lub do pierwszej bariery architektonicznej. Docelowe miejsce powinno być wcześniej przygotowane oraz mieć swobodny dostęp (wystarczająca szerokość drzwi, brak przedmiotów utrudniających transport ręczny). W przypadku konieczności usunięcia wcześniej stojących przedmiotów z docelowego miejsca, Klient wyznacza inne miejsce złożenia przesyłki. W przypadku, gdy miejsce to znajduje się w innym budynku, mogą zostać naliczone dodatkowe koszty. Usługa realizowana jest na terenie całego kraju.

Na usługę wniesienia składa się:

Wniesienie
przesyłki

Wniesienie produktu do domu / mieszkania za próg. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru w miejsce docelowe w lokalu np. do wnęki.

Rozpakowanie
produktu

Zabranie opakowań
transportowych

Dwuosobowy
zespół

Usługa jest realizowana w dwuosobowych zespołach: kurier i pomocnik.


Menu

Mój redcoon