Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> tutaj

×
  • Bezpłatne zwroty
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
Zabawka FISHER-PRICE Sterowana gąsieniczka (DKT39)
180,31 180,31

Zabawka FISHER-PRICE Sterowana gąsieniczka (DKT39)

Kod produktu: 1323602

180,31 180,31
Brak prowizji za płatność

Brak dodatkowej opłaty za płatności internetowe eCard S.A.

180,31 180,31
Brak prowizji za płatność

Brak dodatkowej opłaty za płatności internetowe eCard S.A.

Dostawa od 0,00 zł

Przygotowanie paczki za:

::

Opis produktu Zabawka FISHER-PRICE Sterowana gąsieniczka (DKT39)

baner gasienica fisher price

Świetna zabawa dla przedszkolaka


Rozwija wyobraźnie, uczy kreatywności oraz tworzenia sekwencji, ukazuje skutek i przyczynę działania, a przy tym dostarcza fantastycznej zabawy - sterowana gąsieniczka Fisher-Price to zabawka stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach, które są ciekawe świata i lubią eksperymentować. Podczas zabawy uczymy się logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i trenujemy pamięć. Przemyślany projekt stworzony z myślą o nauce przez zabawę, czyli teorii, która dzisiaj jest coraz częściej stosowana przy wsparciu rozwoju młodego człowieka.


gasienica

9 elementów, które tworzą jedną całość


Sterowana gąsieniczka Fisher-Price składa się z 9 elementów, z których można układać różne sekwencje, łatwe w odłączaniu i przestawianiu. Dziecko, wykazując się swoją kreatywnością i logicznym myśleniem, samo decyduje, które elementy powinny następować po sobie i tym samym odkrywa nowe możliwości. To, w jaki sposób zostaną połączone poszczególne elementy, decyduje o tym, jak gąsieniczka będzie się poruszała - na wprost, w lewo, w prawo czy prosto. Za każdym razem może wykonywać inny zabawny taniec, a to na pewno przysparza maluchowi ogromnej radości i jeszcze większej satysfakcji.


baner gasienica

Baw się i odkrywaj coraz to więcej możliwości


Zabawką można bawić się na kilka sposobów. Sprawdź, czy po połączeniu elementów jest w stanie pokonać wyznaczoną przez Ciebie trasę od startu do mety. To również doskonały sposób, aby do zabawy zaangażować rodziców, którzy będą stawiać dziecku coraz to bardziej wymagające wyzwania. A może trudny tor przeszkód? Pomyśl, jak go pokonać i zbuduj gąsienice w ten sposób, aby udało jej się przebyć nawet najtrudniejszą drogę.


ogolne fisher price gasienica
Sterowana gąsieniczka Fisher-Price to idealny prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym. To nie kolejna zabawka, która znudzi się maluchowi. Gąsieniczka pozwala za każdym razem bawić się inaczej i zupełnie w inny sposób porusza się w zależności od sposobu łączenia ze sobą elementów.

ogolne gasienicaChcesz sprawić dziecku radość, a jednocześnie wesprzeć jego rozwój? Wybierz świadomie i doceń starania specjalistów. Wsparcie dla kreatywnego i krytycznego myślenia, ćwiczenie pamięci, a także rozwiązywania problemów, rozwój motoryki oraz chęci eksperymentowania!

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (mas)

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu