Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Zabawka FISHER-PRICE Bob budowniczy DHB05-DMM48 (Minifigurka z narzędziami)
21,90 zł

Zabawka FISHER-PRICE Bob budowniczy DHB05-DMM48 (Minifigurka z narzędziami)

Kod produktu: 1323977

Produkt chwilowo niedostępny

Opis produktu Zabawka FISHER-PRICE Bob budowniczy DHB05-DMM48 (Minifigurka z narzędziami)

figurka bob budowniczy

Każde dziecko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że „Bob Budowniczy zawsze da radę!”. Dzielnie zmaga się z zadaniami, które podejmuje, ponieważ zawsze ma przy sobie pomocników i… potrzebne przyrządy. Właśnie dlatego w zestawie z figurką tytułowego bohatera, tym razem zmagającego się ze skuwaniem skał, znajduje się młot pneumatyczny i plastikowa imitacja kawałka skały, które pomogą wcielić się w rolę postaci i pomóc mu wykonać każde zadanie. Zabawka jest bezpieczna, a przy tym zaprojektowana specjalnie z myślą o małych rączkach, które będą jej używały. Wygląd postaci jest doskonale odwzorowany, a przedmioty, które ma przy sobie przypominają miniaturki prawdziwych sprzętów.

figurka bob i młot

 Dobre wyposażenie 


Odgrywanie ulubionych scen z bajki albo wymyślanie własnych nie byłoby możliwe gdyby nie narzędzia, które Bob Budowniczy zawsze ma pod ręką. W zestawie z figurką znajduje się młot pneumatyczny, wykonany z odlewu metalowego, dzięki czemu wyglądem przypomina prawdziwy, z tą różnicą, że nie można zrobić sobie nim krzywdy i nie wydaje takiego hałasu. Dodatkowo, plastikowa imitacja skały pozwala lepiej wejść w bajkowy świat wyobraźni i wymyślać cieka

bob młot pneumatyczny

Trening sprawności 


Zabawka została zaprojektowana w ten sposób, że poza odwzorowywaniem wyglądu postaci jest też tak samo sprawna jak ona. Zawdzięczamy to przemyślanej konstrukcji dłoni i narzędzi, pasujących do siebie kształtem, dzięki czemu figurka może trzymać w ręku dowolne narzędzie z zestawu. Co prawda, są one stosunkowo małe, dlatego dziecko w trakcie zabawy trenuje swoje umiejętności manualne, kiedy posługuje się przedmiotami i postacią, dopasowując je do siebie i używając do budowania czy naprawiania.

minifigurka zabawka
Figurka Boba Budowniczego z narzędziami to zabawka, ułatwiająca wcielenie się w postać bohatera bajki i wykonywanie zadań, z jakimi się mierzy. Pozwala rozbudzić kreatywność, bo przedmioty to jedno, ale scenariusz zabawy dziecko musi wymyślić samo. Ponadto, będzie ciekawe samych narzędzi i ich zastosowania, zatem może dowiedzieć się nowych rzeczy, a co najważniejsze - rozwinąć w sobie umiejętności manualne, posługując się tym, bo Bob ma przy sobie.

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (krg)

Specyfikacja

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu

Mój redcoon