Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat polityki prywatności oraz cookies znajdziesz >> Tutaj

×
  • Płać prosto i bezpiecznie
  • Bezpieczne i sprawdzone zakupy
  • Zadzwoń i zamów: 799 366 936
Zabawka FISHER-PRICE Sterowana gąsieniczka Element kierujący (DPW39)
9,99 zł

Zabawka FISHER-PRICE Sterowana gąsieniczka Element kierujący (DPW39)

Kod produktu: 1323603

Produkt chwilowo niedostępny

Opis produktu Zabawka FISHER-PRICE Sterowana gąsieniczka Element kierujący (DPW39)

Fisher Price to czołowy producent zabawek dla dzieci. Swoje produkty opiera nie tylko na długoletnim doświadczeniu, ale także na zaawansowanych procesach badawczych i testowych. Dodatkowy element kierujący wyśle Sterowaną gąsieniczkę o dodatkowe 90 cm. Zabawki Fisher Price są niezwykle atrakcyjne, jednak ich nadrzędną cechą jest wartość edukacyjna. Każdy projekt tworzony jest w myśl zasady: „uczyć przez zabawę”. Proces odbywa się przy udziale dzieci i ich rodziców, dzięki czemu możesz mieć pewność co do niezawodności, wartości, jakości, a także bezpieczeństwa Twoich dzieci podczas zabawy produktami marki Fisher Price. Dzieci w pierwszych latach życia rozwijają się niezwykle szybko. Fisher Price wciąż udoskonala swoje produkty, dostosowując je do nowoczesnej technologii, z którą z pewnością zderzy się każde niemowle w przyszłości. To właśnie dlatego urozmaiciło prace o tworzenie zabawek interaktywnych, wykorzystując różne nowinki.

 

Dodatkowy element


Dodatkowy element kierujący wyśle Sterowaną gąsieniczkę o dodatkowe 90 cm naprzód! Dołączając kolejne elementy, sprawisz, że gąsieniczka pokona dłużą trasę, dając swojemu dziecku możliwość stworzenia jeszcze większej ilości kombinacji podczas zabawy. Element podłączyć można w dowolnym miejscu gąsieniczki za pomocą jednego łatwego ruchu.


 

Sterowana gąsieniczka


Sterowana gąsieniczka to niecodzienna zabawka. Łatwe do łączenia elementy zachęcają maluchy do eksperymentowania i przekładania ich w dowolne kombinacje. Gąsieniczka posiada niezwykłe walory edukacyjne pomagające w rozwijaniu ciekawości i zdolności logicznego myślenia u dziecka, a także planowanie, krytyczne myślenie oraz rozwiązywanie problemów.


 

Gdzie pójdzie Twoja gąsieniczka?


Zmieniając kolejność elementów, gąsieniczka zmienia trasę, po której się porusza. By uatrakcyjnić zabawę, rozłóż po pokoju cele, do których Twoje dziecko będzie miało skierować zabawkę.


Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (krg)

Specyfikacja

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

Pozostaw opinię o produkcie

Loader

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...

Menu